Žižkovská noc 2014

Hlavní stránka / Novinky / Žižkovská noc 2014

14.3.2014

Žižkovská noc 2014 Žižkovem bude znít opět hudba! V pátek 14. března to vypukne a v sobotu 15. března od 17.00 hod. vystoupí další kapely v 26 klubech.

 

 

 

 

PROGRAM


Warm Up Party / Nákladové nádraží Žižkov / pátek 14. března
15:30 m.p
16:00 HPN
17:00 20 minutes
18:00 Wosa
19:00 The Radicals
20:00 Chilli Eyes & křest EP
21:00 Bags
22:00 MMM

 

PROGRAM - SOBOTA 15. BŘEZNA


*Palác Akropolis - hlavní scéna*
17:00-17:35 Make My Heart Explode
17:50-18:30 From our hands (Slovensko)
18:55-19:35 Bigblast (Francie)
19:55-20:40 Hentai Corporation
21:00-22:00 Sunshine
22:00-00:00 DJ LUCKY BOY - bar stage

*Storm - hlavní scéna*

17:00 - 17:30 Black Lion
17:50 - 18:20 Lastofmykind
18:40 - 19:10 Manon Muert
19:40 - 20:30 Poletíme?
21:00 - 21:50 The Spankers
22:00 - 22:50 Xavier Baumaxa
23:10 - 00:00 Prague Conspiracy
00:20 - 01:00 Skywalker
01:25 - 02:00 The Rocket Dogz
02:15 : xxxx Them Darned Teenagers + DJ Chewbacca + WHITE MICE

*Nákladové nádraží Žižkov*
INFO NA MAPĚ - VSTUP ZNAČEN ZE ZASTÁVEK MHD
14:00 otevření prostoru - workshopy - výměny - doplňky - drink
INFO : https://www.facebook.com/events/822997187716679
16:00 - 16:40 Sounday
17:00 - 17:40 United Primitives
18:00 - 18:30 Monitor
18:40 - 19:50 DJ Fatte (Ty Nikdy!), Flowe, DJ Scarface (Roccaflex crew), ElKa & DJ, Freestyle Mondays MCs and DJs : Freestyle rap show, Strana Vychodna (SK) Neznama Identita.sk, K.O.nty, Febio&Foggy Fogosh - http://freestylemondays.cz
20:00 - 21:20 Vladimir 518 feat Mike Trafik & guest Refew
21:30 - 22:30 Snowgoons - DJ Illegall & Sean Strange
22:50 - 23:50  LIPO+DJ FATTE+special guest:Yanna

*Fatal (dříve XT3) - ska & reggae*

17:00 - 18:00 Happy Aquarium
18:30 - 19:30 Zelená Konev
20:00 - 21:00 Kšandy Industry
21:10 - 22:00 Voxel
22:30 - 23:30 Green Smatroll
23:45 - xxxx dr Kary feat Wilda Panda

*Bunkr Parukářka - punk punk punk*

17:00 - 17:40 Lihové Milice
18:00 - 18:40  Ice Scream
19:00 - 19:40  Svodidla
20:00 - 20:50 Vision Days
21:10 - 21:50 RV4
22:10 - 23:00 Houba
23:20 - 00:10 Nežfaleš
00:20 - 01:00 Vychcaný Knedlíky
01:20 - xxxx Barbar Punk - dle chuti, přání publika i přízni počasí zahraje kapela i set na plácku před klubem od 20:30. Jen tak pro radost.



*Kain - moderní hardcore/metal*
 

17:00 - 17:30 White Mice - warm 666upppp
17:30 - 18:20 Black Bay
18:40 - 19:20 Shiro Ame
19:50 - 20:40 Dead Dreamers ( Nový Zéland )
21:00 - 21:40 Birds and Wolves
22:10 - 23:00 Promethee ( Švýcarsko )
23:20 - xxxx Momma Knows Best

*Modrá Vopice -post metal/metal/post hardcore*

17:00 - 17:30 Underground theatre
17:50 - 18:20 Sagittarius A
18:50 - 19:30 FDK
19:50 - 20:30 nic
20:50 - 21:30 Reason To Care
21:50 - 22:30 Drom
22:50 - 23:30 Deathrite ¨
23:50 - 00:40 Esazlesa
01:01 - xxxx Black Semen & křest EP - audiovizual grind fuck

Sekce: Novinky | Archív | Kulturní akce   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Žižkováci? vzpomínají

46% (115)

17% (42)

28% (70)

7% (18)




RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

 

Všechna práva vyhrazena © 2017 NETservis s.r.o.